Świat Fajki


Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowe Świat Fajki działa na rynku polskim od 1992 roku. Firma zajmuje się importem wysokiej klasy tytoni fajkowych, fajek z drewna bruyere, akcesoriów do fajek, cygar, cygaretek i akcesoriów do nich, jak i zapalniczek renomowanych firm.


Wyłączny dystrybutor Ermuri w Polsce


W 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Ermuri, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Od tego momentu większość oferowanych przez nas produktów zamieszczona jest w wydawanym co roku katalogu dla handlowców. Prezentowane są w nim m.in. zapalniczki stołowe, kieszonkowe (benzynowe i gazowe), papierośnice, popielniczki, humidory (gabinetowe i gastronomiczne), obcinarki oraz wszystkie inne akcesoria uprzyjemniające palenie fajki i cygara.


 


Bogata gama mieszanek tytoniowych


W szczególności polecamy Państwa uwadze doskonałej klasy tytonie fajkowe, które od dawna zajmują stałe miejsce na rynku światowym. Produkowane są one w manufakturze, według tradycyjnej techniki, charakteryzują się różnorodnością prasowania i cięcia liścia. Bogata gama mieszanek tytoniowych, jak i szeroki wachlarz aromatów sprawiają, że każdy z Państwa Klientów znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Tytonie fajkowe sprzedawane są w gramaturach 40g, 50g, 125g i 250g.


 

Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. By dowiedzieć się więcej zobacz naszą Politykę prywatności.Rozumiem
©SwiatFajki.pl • ul. Polna 44 Wełtyń • 91 482 80 11 • swiatfajki@swiatfajki.pl